OVER HB17

Persoonlijke aandacht in recruitment

Bij HB17 geloven we in de kracht van persoonlijke aandacht in recruitment. Elke dag verbinden wij ambitieuze werkgevers met talentvolle kandidaten. Dat doen we niet alleen door cv’s te vergelijken, maar juist door echt te luisteren, interesse te tonen en te begrijpen wat mensen en organisaties nodig hebben. Hierdoor ontstaan matches die niet tijdelijk, maar duurzaam en waardevol zijn.

Onze aanpak is stevig verankerd in vier kernwaarden: persoonlijk, resultaatgericht, actief en professioneel. Persoonlijk, omdat onze recruiters bewust met maximaal vijf opdrachtgevers tegelijk werken. Resultaatgericht, omdat we streven naar kandidaten die daadwerkelijk waarde toevoegen. Actief, omdat we de markt proactief benaderen. En professioneel, dankzij onze jarenlange ervaring en zorgvuldige werkwijze.

ONZE KERNWAARDEN

Vier waarden, één aanpak

Onze kernwaarden bepalen hoe we samenwerken, beslissingen nemen en met klanten en kandidaten omgaan. Geen regels, maar overtuigingen die je dagelijks bij ons terugziet.

Persoonlijk

Echte gesprekken, oprechte interesse in de mens achter het werk. Jij hebt altijd dezelfde recruiter, geen doorverbinden.

Resultaatgericht

Heldere doelen, aantoonbare resultaten. We plaatsten vorig jaar meer dan 80 kandidaten vast in dienst.

Actief

Niet afwachten, gewoon doen. We benaderen de markt proactief en bellen je binnen 24 uur terug.

Professioneel

Met kennis van zaken maken we het verschil. We bereiden elk gesprek goed voor en blijven scherp op ons vak.

ZEKERHEID & ONTWIKKELING

Assessments voor zekerheid en ontwikkeling

Om onze werkwijze kracht bij te zetten, maken wij gebruik van assessments. Deze psychologische onderzoeken helpen om talenten, capaciteiten en ontwikkelmogelijkheden van kandidaten inzichtelijk te maken. Zo verkleinen we de kans op mismatches en vergroten we de zekerheid dat de juiste persoon op de juiste plek terechtkomt.

SPECIALISATIE

Recruitment marketing voor moeilijk vervulbare functies

Wij bieden recruitment marketing als slimme oplossing voor moeilijk vervulbare functies. Denk aan productiemedewerkers of logistieke rollen die buiten onze standaard bemiddeling vallen. Met doelgerichte campagnes via social media brengen we vacatures onder de aandacht bij de juiste doelgroep.

Naast onze brede ervaring zijn wij via onze gespecialiseerde labels nóg meer gefocust:

Dit stuk helemaal aanpassen

Onze recruiters zijn experts binnen hun niche en weten keer op keer de perfecte match te realiseren.

Benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen?

ONS TEAM

De mensen achter HB17

Marloes de Haze

Directeur/eigenaar

Amanda Veerhoek

Consultant met focus op Techniek

Chabéli van der Poel

Recruiter met focus op Logistiek

Daphne Witkam-Joosse

Recruiter met focus op Controllers en Financieel Managers

Edwin Broere

Recruiter met focus op Kwaliteit

Lale Stankovski

Online Marketing & Communicatie Specialist

Louis van de Vreede | HB17

Louis van de Vreede

Consultant met focus op Logistiek & Kwaliteit

Marilisa van Dijk

Digitaal Vormgever

ONZE AMBASSADEURS

Wat onze opdrachtgevers en kandidaten zeggen

HB17 werkt plaats foto
4.8
Gebaseerd op 118 beoordelingen
Anita Wondergem profielfoto
Anita Wondergem
2 maanden geleden
Ik kende HB17 reeds vanuit de werkgeverskant en toen was al duidelijk hoe actief zij zijn voor de organisaties die mensen zoeken. Nu ik zelf op zoek was naar een nieuwe uitdaging heb ik ook ervaren hoe ze aan de slag gaan voor hun kandidaten…
Ik kan verder kort zijn, HB17 levert wat je van recruitment verwacht. Dank jullie wel 👍
Rick Gek profielfoto
Rick Gek
2 maanden geleden
Er fijne medewerkers die verstand hebben waar de wensen van nieuwe werknemers liggen.
Rudy Klein
Niels Ijzerman profielfoto
Niels Ijzerman
3 maanden geleden
Duidelijke goede communicatie gewoon no nonsens snel en goed geregeld
Michiel Sinke profielfoto
Michiel Sinke
4 maanden geleden
Door snel reageren bij een klant heeft Amanda van HB17 mij snel aan een baan geholpen.
Goed contact en attente communicatie kenmerken hun handelwijze.
Een prettige partij voor arbeidsbemiddeling die ik van harte aan kan raden.
Thomas Moest profielfoto
Thomas Moest
7 maanden geleden
5 sterren voor HB17. Ik ben heel fijn aan een baan geholpen door Amanda. Veel contact en de lijntjes waren kort. Gewoon bellen bij het minste of geringste. Amanda zei dat ze mij hoe dan ook aan een baan zou helpen. Ook de vacatures die naar mij gestuurd werden waren bijna allemaal interessant en beter dan die van andere bureau's/aanbieders.